Користувацький вхід

Дитсадок в Черкасах продали за борги дешевше на 2,8 млн. грн.

Будівлю колишнього дитсадка “Колосок” в Черкасах продали за борги ПАТ “Азот” на 2,8 млн. грн. дешевше ринкової вартості. 

Такі висновки судової експертизи в рамках досудового розслідування за ч. 3 ст. 365-2 ККУ (зловживання повноваження особами які надають публічні послуги).

Зокрема у квітні минулого року комплекс будівель було продано за 6,1 млн. грн., в той же час за даними експертизи, ринкова вартість могла становити 8,9 млн. грн.

Будівля загальною площею 2620 кв. м., що знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Нижня Горова, 40 на праві власності належала ПАТ “Азот”. Через заборгованість підприємства перед державою, на дане майно було накладено арешт та виставлено на аукціон. До аукціону був допущений лише один учасник ПП “Това”, яке й придбало будівлю за стартовою ціною в 6,1 млн. грн. Оцінку нерухомості перед торгами здійснювало ПП “Ажіо”.

Засновницею і власницею ПП “Ажіо” яке здійснювало оцінку є Таїсія Кононенко. Вона ж була засновницею і директором ПП “Това” яке придбало нерухомість по стартовій ціні. Після набуття у власність нерухомості ПП “Това”, до його засновників додалися Прокопчук Олександр та Кубанов Костянтин. Вони є співзасновниками низки фірм які займаються нерухомістю разом з партнером колишнього губернатора Юрія Ткаченка, Фрунзе Казаряном.

Відзначимо, що Господарський суд Черкаської області відмовив у задоволенні позову ПАТ “Азот” про визнання торгів недійсними. Апеляція підтвердила таке рішення, однак касація спрямувала справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

 

Loading...