Користувацький вхід

Директор департаменту ЖКК попався "під шафе" на євроблясі

Директор департаменту ЖКК Черкаської міської ради Олександр Яценко двічі попався "під шафе".

Обов'язки директора департаменту чоловік фактично виконував із травня 2016 року по вересень 2017 року. Згодом перебував на лікарняному та зголосився на службу за контрактом в збройних силах України. При цьому при поданні декларації за 2017 рік в березні цього року вказував посаду як директор департаменту ЖКК. 

У грудні 2017 року посадовець заявив про укладення контракту на три роки. Попередню військову підготовку посадовець мав проходити у військовій частині А2900, що дислокується в Житомирі. 

У липні цього року посадовець-військовий був освідчений поліцейськими на стан алкогольного спяніння в м. Житомир. Олександр Яценко керував автомобілем Land Rover Discovery державний номерний знак ( lt ) KFZ 287. 

У вересні цього року Корольовський районний суд Житомира задовольнив клопотання правопорушника щодо направлення розгляду справи про адмінпорушення до Соснівського районного суду за місцем проживанням правопорушника. Вже наприкінці жовтня Соснівський районний суд закрив провадження у зв'язку з закінченням строку давності притягнення до відповідальності. 

В листопаді Соснівський районний суд мав розглянути ще один адмінпротокол за водіння в нетверезому стані, однак засідання було перенесено на грудень. 

Нагадаємо, що Олександр Яценко був давнім політичним соратником міського голови Анатолія Бондаренка. Однак під час тривалої політичної кризи в міській раді яка триває з липня 2017 року їх відносини зіпсувалися. Олександр Яценко обіймаючи посаду директора департамента ЖКК звинувачував безпосередньо мера у нав'язуванні підрядників на виконання робіт. 

Після того як він пішов на лікарняний, в.о. директора департаменту було призначено депутата Михайла Бінусова. Менше ніж за тиждень після призначення Михайла Марковича розстріляли невідомі. Після вбивства міський голова припускав, що за вбивством депутата може стояти Олександр Яценко, в свою чергу останній спростовував такі звинувачення.

Loading...