Користувацький вхід

Депутату віртуозно вдалося уникнути покарання за водіння автівкою в нетверезому стані

Голові обласної організації партії ветеранів Афганістану, депутату обласної ради Олександру Рибченку вдалося уникнути покарання за кермування автомобілем у нетверезому стані.

Суддя Соснівського районного суду Орленко В.В. прийняв постанову про закриття провадження у справі про дане адміністративне правопорушення з боку депутата. Все через те, що сплив трьохмісячний термін наданий законодавством на винесення рішення. 

Нагадаємо, що перше судове засідання мало відбутися 25 листопада 2016 року в Придніпровському районному суді, тоді відповідач звернувся до суду з проханням відкласти розгляд справи. Згодом відповідач звернувся з проханням передати справу за територіальною належністю до Соснівського суду, рішення про передачу адміністративного провадження було ухвалено 20 грудня 2016 року. 

Судове засідання в Соснівському районному суді відбулося 13 січня. Як слідує з постанови, депутата у стані алкогольного сп’яніння зупинили 8 жовтня 2016 року близько 22 год. 40 хв. на вул. Сумагаїтська в Черкасах. Однак обранець відмовився проходити освідчення на стан алкогольного сп’яніння. 

В постанові йдеться, що суд прийшов до висновку, що адміністративне правопорушення вчинене Олександром Рибченком доведене, однак підлягає закриттю через сплив терміну винесення рішення визначеного законодавством.

Останні новини

Loading...