Користувацький вхід

Депутати "зі сльозами на очах" пожартували, що їм пропонували 1 млн. грн. за відставку мера

Депутати з групи впливу міського голови, Олексій Романов та Максим Шадловський "зі сльозами на очах", під час прес-конференції присвяченій вбивству свого колеги Михайла Бінусова, пожартували про пропозицію мільйонного хабара за відставку Анатолія Бондаренка.

В минулому місяці набули широкого розголосу та резонансу виступи окремих депутатів щодо пропозиції надання неправомірної вигоди за відставку Бондаренка А.В. з посади мера.

На фото Олексій Романов та Максим Шадовський. 

Черкаська місцева прокуратура інформує, що слідчим відділом Черкаського ВП ГУНП в Черкаській області проводилося досудове розслідування у кримінальному провадженні з приводу пропозицій неправомірної вигоди (грошових коштів) депутатам Черкаської міської ради за оголошення імпічменту та відставку голови м. Черкаси, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369 КК України.

За результатами проведення досудового розслідування вказане кримінальне провадження закрито за відсутністю складу кримінального правопорушення, оскільки під час допиту один із заявників пояснив, що це все жарт (мова про Максима Шадловського), а інший (Олексій Романов) скористався правом, наданим ст. 63 Конституції України (право відмови давати покази, щодо себе чи близьких родичів, членів сімї).

Нагадаємо, що на наступний ранок після нічого вбивства депутата Михайла Бінусова, депутат Максим Шадловський заявив, що до нього вирішити питання "на мільйон" неодноразово підходив інший депутат - Руслан Зоря, гарантом отримання "чистого обналу" готівкою мав виступити відомий бізнесмен Андрій Бородай. 

Олексій Романов був обраний до Черкаської міської ради за списками партії "Самопоміч", в 2015 році від партії зайшло аж 5 депутатів, однак нині фракцію розформовано, а з цією політсилою вже асоціюють себе лише два депутати - Олексій Романов та Микола Фомич. 

Максим Шадловський обирався за списками Партії вільних демократів, але у серпні цього року розсварився з керівником фракції Олександром Згібловим та зі скандалом покинув фракцію і фактично примкнув до команди чинного міського голови. 

Останні новини

Loading...