Користувацький вхід

Депутати Верховної Ради від опозиції тікали з обласної ради (фото)

В ендшпілі протистояння опозиції і влади на сесії Черкаської обласної ради, депутати Верховної Ради від опозиції Сергій Пашинський та Костянтин Бондарєв покинули приміщення залу засідань обласної ради без відома мітингувальників від опозиції.

Журналісту нашого видання вдалося наздогнати народних обранців які вийшли з будівлі обласної адміністрації де відбувалася сесія. Один з охоронців спробував завадити нашому кореспонденту взяти коментар. Але Костянтин Бондарєв все ж дав коментар через вікно власного дорогого автомобіля, де поруч з ним знаходився депутат Уманської міської ради від "Фронту змін" Максим Поляков.

Народний депутат нам повідомив наступне.

- Сесію обласної ради заблоковано. І достатньо місцевих депутатів щоб її блокувати, - повідомив народний депутат Костянтин Бондарєв.

На що представник нашого видання заперечив народному депутату і повідомив, що є достовірне повідомлення від представника журналістів які акредитовані, що сесію не заблоковано і давність даного повідомлення буквально 10-20 секунд. На що народний депутат повідомив наступне.

- Там достатньо представників депутатів від опозиції обласної ради і вони виконають поставлені завдання, - повідомив Костянтин Бондарєв.

Нижче на фото розміщуємо депутата Верховної Ради України Сергія Пашинського який спішно рухається до власного автомобіля. Без головного убору Сергій Пашинський, в головному уборі - депутат Уманської міської ради Максим Поляков - у головному уборі.

 ко

Loading...