Користувацький вхід

Депутати тотальною більшістю розпустили виконавчий комітет

Депутати Черкаської міської ради проголосували за розпуск виконавчого комітету та припинення повноважень заступників міського голови.

Відповідний проект рішення підтримали всі присутні в залі 38 депутатів. В сесійній залі було озвучено домовленість між депутатами та міським головою за якою до 16 січня мер має подати новий склад виконавчого комітету. 

Анатолій Бондаренко заявив, що підписує дане рішення, але застеріг депутатів від шантажу та маніпуляцій при формуванні нового складу виконавчого комітету. 

Нагадаємо, що вперше за розпуск виконкому антимерська більшість (у складі БПП, ПВД, ВО Свобода, Укроп-Громадянська позиція позафракційних) прогоосувала ще у серпні минулого року. Однак мер ветував таке рішення, а голосів для подолання вето не вистачало. 

Разом з тим, поступово міський голова втратив вплив на більшість і у виконавчому комітеті, останнім часом його роботу було заблоковано відсутністю кворуму. Через постійний зрив його засідань не було ухвалено бюджет на 2018 рік. Бюджетна криза призвела до того, що мер був змушений йти на поступки та погодитися з розпуском виконавчого комітету. 

Нагадаємо, що розпущений виконком було обрано у лютому 2016 року тоді Павло Карась назвав його бандитським. 

У зриві бюджетного процесу вже нещодавно він же звинуватив вихідців з бандитських угрупувань 90-х.

Останні новини

Loading...