Користувацький вхід

Депутат зрікся радикалів та подався у "Наш край" згубивши джип

На Черкащині активізує роботу політичний проект «Наш край», його очільником став 35-річний Анатолій Нужний.

Про це дізнаємося з повідомлення прес-служби партії у місцевих ЗМІ.

Анатолій Анатолійович займався бізнесом (авторемонтні організації), а в 2015 році на місцевих виборах вступив до Радикальної партії Олега Ляшка та відразу був обраний за першим номером у списку депутатом Чорнобаївської районної ради. Був обраний заступником голови райради та навіть був в.о. голови райради. Останнім місцем роботи на державній службі – була посада радника губернатора Юрія Ткаченка, за якого згідно рейтингів Черкащина досягає небувалого поступу та розвитку. Безперечно, в цьому є частка невтомної та наполегливої роботи і одного з його радників - Анатолія Нужного. 

Будучи членом радикальної партії яка сповідує відвертий соціальний популізм, який тримається лише на телекартинці лідера партії Олега Ляшка, обрав більш поміркований політичний проект який є одним із наступників Партії регіонів. 

Запал порівняно молодого та маловідомого політика просто необхідний для такого проекту як «Наш край», адже за підсумками останніх місцевих виборів ця паперова структура зірок з неба не хапала. Мабуть вже сама участь у виборах до Черкаської обласної ради 2015 року була для нього досягненням. За їх результатами «Наш край» набрав 0,986% підтримки виборців, що було передостаннім результатом серед 15 партій які були у виборчому списку. 

Чесність, відкритість, наполегливість, генерування прогресивних ідей заради соціально-економічного розвитку регіону, згуртування міцної команди однодумців та розбудова мережі партійної структури – ось цей простий, але і водночас складний рецепт успіху політичної сили. Зміною одних партійний кольорів на інший вже нікого не здивуєш, бо як говорив мудрий екс-регіонал та екс-мер Черкас Володимир Олійник – «Протягом життя тільки дурні не змінюють своїх позицій та думок».

Новий очільник проекту «Наш край» типовий представник середнього класу, якого так не вистачає країні і має всі шанси щоб посісти гідне місце при ротації еліт, яка невідворотна. За даними громадської організації «Проти корупції», в рамках дослідження декларацій голів райрад Черкащини Анатолій Нужний єдиний хто у повній мірі юридично правильно здійснив декларування. 

Але навіть це не врятувало від допитливих правоохоронців які намагалися впаяти депутату адміністративне корупційне діяння. Так було складено адміністративний протокол про корупційне діяння Анатолія Нужного через наявність у нього у власності 55% ТОВ "Авто-Хаус Черкаси". Йому закидали, що згідно статуту суб’єкта господарювання він входить до органів управління, що заборонено держслужбовцям. Соснівський суд Черкас навіть прийняв постанову про стягнення штрафу за такий проступок у розмірі 5100 грн., однак Апеляційний суд скасував цю постанову та визнав доводи правоохоронців необгрунтованими

Але кожному роботи своє, правоохоронцям шукати порушення, новому політику розбудовувати партію. Очевидно, за великою зайнятістю, чи просто відсутністю бажання, декларації Анатолія Нужного та й правоохоронці мисливці за адмінпротоколами не помітили автомобіля депутата.

Позашляховик депутата Тойота Ленд Крузер Прадо в ніч з 29 на 30 січня 2017 року піддався атаці невідомих. На платній автостоянці були порізані всі шини автівки. Про це ЗМІ повідомив сам постраждалий

Цієї автівки немає в деклараціях депутата ні за 2016 ні за 2017 рік, немає її і в реєстрі власників транспортних засобів. Цілком очевидно, що автомобіль зареєстрований на іншу особу, але він все одно мав би бути внесений до декларації як такий, що перебуває у користуванні посадовця.

 

Останні новини

Loading...