Користувацький вхід

Депутат Згіблов йде в депутати

Депутат Черкаської міської ради, лідер Партії вільних демократів Олександр Згіблов балотується в народні депутати по 194 виборчому округу в Черкасах.

Відповідне рішення ухвалив з’їзду Партії вільних демократів. А вже 17 червня, Центральна виборча комісія зареєструвала його кандидатом, інформує прес-служба партії. 

Олександру Згіблову 56 років. Освіта – вища, інженер-механік. Одружений, має синів – Сергія та Артема. Голова Партії вільних демократів. Голова правління ТОВ «Група Венето».

Вільнодемократівець є представником групи впливу бізнесмена і політика Михайла Бродського та керує його активами в Черкасах. Останні кілька років веде активну опозиційну діяльність по відношенню до чинного міського голови Черкас. В березні 2018 року забарикадувавшись на "Темпі" ініціював відкликання п'яти депутатів міської ради. Відкликання депутатів мало змінити конфігурацію більшості в раді не на користь мера. Однак через тривалу судову тяганину та зміну складу міської ТВК, яка фактично скасувала легітимізацію рішень про відкликання, політичний задум реалізувати не вдалося. 

Останні новини Черкас та Черкаської області