Користувацький вхід

Депутат вимагає розслідувати захоплення 2 тис. га землі неофеодалами

Депутат Черкаської обласної ради Сергій Воронов вимагає поновлення розслідування за фактом самовільного захоплення близько 2 тис. га землі потужною агрокорпорацією на Золотоніщині. 

Свою вимогу до ГУНП в Черкаській області обранець озвучив на останньому сесійному засіданні Черкаської обласної ради. Мова про ПРАТ «Золотоніське» яке без правовстановлюючих документів роками використовує близько 2 тис. га землі в адміністративних межах Золотоніської міської ради поза населеним пунктом. Даний суб’єкт господарювання фактично входить до вертикально-інтегрованого агрохолдингу ЛНЗ груп з пропискою у містечку Шпола. 

«До свободівців неодноразово звертались представники спілки АТОвців Золотоніщини з проханням посприяти у виділенні їм земельних ділянок, проте такі процеси гальмуються, адже всі вони стосуються якраз земельного масиву, який незаконно використовує одна із структур. Тому я вимагаю в правоохоронних органів поновити розслідування, а обласний Держгеокадастр прошу сприяти у виділенні громадянам їх законних земельних ділянок» – зазначив Сергій Воронов.

Нагадаємо, що видання «Кропива» вже проводило власне розслідування стосовно цього спірного земельного масиву. У 2016 році було відкрито навіть кримінальне провадження за фактом самовільного захоплення земель, однак воно успішно було закрито в 2017 році. Разом з тим головне управління Держгеокадастру інвентаризувало дані землі та виставило їх на аукціон. Він не відбувся оскільки нинішні фактичні користувачі заблокували його проведення через суд.

Loading...