Користувацький вхід

Депутат погромами вирішив боротися з "наливайками" (Фото, Відео)

Сьогодні ми вже повідомляли, що в ніч з 10 на 11 жовтня депутат Черкаської міської ради від Партії Вільних демократів вчинив п’яний дебош на мікрорайоні «Луначарський». Факт вчинення хуліганських дій прикривають Черкаські правоохоронці.

За нашою інформацією Руслан Зоря який до того ж ще є й головою Комітету самоорганізації населення «Луначарський» в стані алкогольного сп’яніння битою погромив кіоск «Лідія». Також ми повідомляли, що Руслан Зоря вчинив зіткнення з пішоходом, який не зазнав фізичних ушоджень. Депутата було доставлено до Соснівського РВ УМВС. 

На нашу публікацію депутат відреагував на сьогоднішній сесії міської ради. Його позицію передало найнезалежніше видання Черкащини Прочерк, проте чомусь не поцікавившись всіма обставинами події. 

- Руслан Зоря звернувся на сьогоднішній сесії до прокурора міста Сергія Пидорича з проханням дати відповідним структурам розпорядження призначити перевірку щодо незаконної торгівлі спиртним, який здійснюють МАФи.
Також депутат спростував інформацію, поширену один черкаським сайтом, нібито він у стані алкогольного сп’яніння вночі збив дівчину.
– Це абсолютна брехня! – заявив Руслан Зоря.
Дехто з депутатів запропонував Руслану Зорі і з цього питання направити звернення прокурору, - передає Прочерк. 

Потім дійшла і наша черга поспілкуватися. Спочатку ми почули від шанованого депутата набір нецензурної лексики, далі пішла конструктивна розмова. Депутат вимагав спростування щодо ДТП. 

- Це неправда що я збив дівчину, як Ви можете таке писати, покажіть мені цю дівчину, - емоційно звернувся до нас депутат. 

За нашою інформацією постраждала не отримала травм і з нею вдалося все «порішать» на місці, тому на даний момент вибачаємося. Проте якщо вона все ж захоче дати нам публічно інформацію про подію ми завжди будемо раді. 

З інформацією про погром ситуація виглядала куди складніше. Депутат почав розповідати, що він роками бореться з нічними «наливайками» але правоохоронці гідним чином не реагують. 

На запитання чи був депутат п’яний і чи вважає він нормальним за допомогою біти громити наливайки і чому його затримала міліція Зоря відповів наступне.

- Я не був п’яний. Міліція мене затримала бо я не мав паспорта з собою для встановлення особи, - про погром депутат не сказав ні слова, лише закликав разом боротися з нічними наливайками. 

Зважаючи на те, що депутат звинуватив нас у брехні ми відвідали місця бойової слави депутата. Демонструємо читачам фото розбитого кіоска «Лідія» який вже сьогодні почали ремонтувати. 

Також розміщуємо відео на якому продавець магазину підтверджує, що погром вчинив саме депутат міської ради Руслан Зоря.

Інформацію про погромника Руслану Зорю підтвердила і управляюча магазину яка не захотіла називати своє прізвище, ми з нею зв’язалися по телефону. 

- Так погром вчинив Руслан Зоря, він був п’яний. Думаю що він просто ще хотів купити алкоголю, але йому просто не продали. Побив склопакети, декілька холодильних ларей та холодильник з пивом. Міліція його забрала, але сумніваємося що це якось його злякає, він же депутат, - розповідає управляюча магазину. 

Офіційної позиції правоохоронців сьогодні нам не вдалося зясувати. Прес-секретар начальника обласної міліції не відповідав на наші дзвінки. Тому залишаються без відповіді питання медичного засвідчення стану депутата якого було затримано, чи відкрито по факту хуліганських дій депутата кримінальне провадження. Все вказує на спробу правоохоронних органів замяти дану суспільно важливу справу. 

Ми як незалежне суспільне інтернет-видання вже сьогодні підготуємо інформаційні запити щодо даної ситуації в прокуратуру та міліцію.

Насамкінець додамо, що ми жодним чином не захищаємо нічні «наливайки», але коли депутати вже дозволяють собі такий безпредел то що говорити про простих громадян. 


 

Останні новини

Loading...