Користувацький вхід

Чоловік та дружина за сприяння ОДА розіграли 2 млн. на чистку ставка

Фірми чоловіка, дружини і тестя за сприяння тендерного комітету розіграли 2 млн. грн. на очистку ставка в селі Антипівка, Золотоніського району, але всі плани зламали правоохоронці.

Департаменту містобудування архітектури та будівництва Черкаської ОДА у вересні провів відкриті торги на проведення будівельних робіт по очистці ставу. Тендерною документацією передбачалося розчищення чагарників, корчування дерев, розроблення грунту екскаваторами, очищення ставу від мулу.

В конкурсі взяли участь дві фірми – ТОВ «ПБК-Стройтрейд» та ТОВ «Завод Буддеталь». Перемогу з пропозицією у 1,998 млн. грн. здобуло ТОВ «ПБК-Стройтрейд».

14 вересня тендерний комітет визнав переможцем торгів ТОВ «ПБК-Стройтрейд» і мав бути підписаний договір між замовником та виконавцем. Однак до тендерного комітету з листом звернулося Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України. Після цього 27 вересня тендерний комітет скасував пропозиції обох учасників торгів через пов’язаність.

ТОВ «ПБК-Стройтрейд» зареєстроване в Черкасах за адресою Смілянська, 147. Його засновником та власником є В'ячеслав Жигайло, який у 2015 році балотувався до Черкаської обласної ради за списками Блоку Петра Порошенка.

ТОВ «Завод «Буддеталь» зареєстроване за тією ж адресою, що і переможець - місто Черкаси, вулиця Смілянська 147. Його засновниками є Гриценко Наталія Григорівна та її батько Гриценко Григорій Гнатович.

Гриценко Наталія Григорівна Гриценко є дружиною В'ячеслава Жигайла.

Гриценко Григорій Гнатович був депутатом Черкаської районної ради у скликанні 2010-2015 років від партії «Єдиний Центр».

Останні новини

Loading...