Користувацький вхід

Чесних більше: депутат міськради не повернув кредит

Депутат Черкаської міської ради, голова фракції “Громадянська позиція” Руслан Зоря не повернув кошти взяті з кредитної карти.

Заборгованість по кредитному договору на платіжній картці gold АТ Укрсоцбанк складає 26 тис. дол., або ж 680 тис. грн. Кредитний договір було укладено ще у вересні 2006 року. У вересні 2018 року приватним нотаріусом вчинено виконавчий напис, за яким з депутата мало бути стягнено заборгованість через ДВС на користь АТ Укрсоцбанк. 

Боржник звернувся з позовом до Соснівського районного суду про скасування даного виконавчого напису. В обгрунтуванні позову зазначив, що строк дії картки сплив у вересні 2008 року, тоді ж і виникло право вимоги боргу. Виконавчий напис про стягнення боргу міг бути вчинений не пізніше вересня 2011 року. Відповідно пропуск права вимоги склав майже сім років. Крім того, боржник не визнав розміру заборгованості визначеного банком. 

В січні 2019 року Соснівський суд задовольнив позов депутата та скасував виконавчий напис нотаріуса. Відзначимо, що в деклараціях депутата відсутня інформація щодо боргових фінансових зобов'язань. 

 

Останні новини

Loading...