Користувацький вхід

Черкаський "УДАР" провів роботу над помилками?

Неодноразово на нашому сайті піднімалося питання того, як себе поводить осередок партії "УДАР" в місті Черкаси. "УДАРівці" піддавалися жорсткій критиці за свою непослідовність в діях та словах.

Ну що ж, сьогодні можна сміливо стверджувати, що певна робота над помилками в партії проведена. Зокрема стосувалася вона і депутата - прогульника сесій Черкаської міської ради Костянтина Єзерського. Сьогоднішню сесію Єзерський відсидів повністю, більше того навіть двічі виступав з трибуни, вносячи пропозиції по налагодженню депутатської роботи. Відмітився пан Костянтин і тим, що чи не найгучніше з присутніх депутатів оголошував своє "ТАК" в підтримку рішення про скасування рішення міськвиконкому № 190 та №194 ( якими визначався порядок, термін та територіальні рамки проведення масових заходів).

Звернули увагу "УДАРівці" і на критику стосовно кількості своїх учасників. Сьогодні прапорів були чи не найменше, а людей чи не найбільше. Зокрема багато представників партії були присутні і на сесії Черкаської міської ради, куди з пригодами змогли потрапити. Критично виступали і Віталій Іляшенко, і, що дуже приємно здивувало, Андрій Кондратенко.

Прийняли участь "УДАРівці" і в спробі штурму приміщення Черкаської ОДА, де за першою інформацією мала відбутися сесія міськради. Тут не все так добре. Якщо рядові партійці кинулися на штурм в числі перших, то керівники обласного осередку вирішили за краще постояти за спинами однопартійців та колег із "Свободи". Не зовсім правильно. Ніби - то командир має бути попереду свого війська. Тут варто повчитися в Юрія Ботнара не розділяти свої слова та дії. І питання того, добре чи погано такі спроби штурмувати державну установу, варто розлядати окремо.

Загалом варто відмітити, що якщо така закономірність в виправленні помилок збережеться, то ще через кілька тижнів про партію писатимуть всі ЗМІ лише добре, партія стане лідером опозиційних сил  Черкащини, а люди, яким партія винна зароблені на виборах кошти, їх скоро отримають. Всі стискають кулаки за партію, щоб вона нарешті зберегла симптоматичні зрушення на краще, перетворила ці зрушення в систему, та виправила недоліки в своїй роботі. Ну і не ховатися за чужими спинами, а то якось не симпатично виглядають картинки, де високий Іляшенко ховається за низеньким Ботнаром. Так і тягнеться рука зробити шарж.

Loading...