Користувацький вхід

Черкаський науковець став дійсним членом академії наук

Професора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, відомого літературознавця Василя Пахаренка обрано дійсним членом Наукового товариства імені Тараса Шевченка, першої української національної академії наук.

Як повідомляє пресслужба ЧНУ, з цієї нагоди завідувач кафедри, де працює Василь Пахаренко, професор Володимир Поліщук вручив йому диплом.

Василь Пахаренко подякував присутнім за привітання та наголосив на необхідності наполегливої праці задля досягнення результатів:

– Це невимовно приємно, але й відповідально, бо розумієш, що колись були дійсними членами цього товариства такі видатні науковці, як Іван Франко, Михайло Грушевський, Степан Стоцький. Я розумію, що треба ще більше працювати, щоб рухатися в обраному напрямку.

Наукове товариство імені Шевченка (НТШ) — всесвітня українська академічна організація, багатопрофільна академія наук українського народу. Рушійна сила формування та розвитку української науки кінця ХІХ – першої половини XX ст. Сьогодні НТШ – це основана на власній методології громадська академія наук з розгалуженою системою освячених більш як віковою традицією наукових видань з проблем гуманітарних та стислих наук та штатною інфраструктурою для забезпечення творчого процесу.

Останні новини

Loading...