Користувацький вхід

Черкаський Дніпро серед фігурантів футбольної корупції

У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що до організації договірних футбольних матчів були залучені 35 футбольних клубів. Серед них і ФК "Черкаський Дніпро".

Зазначається, що поліцейська спецоперація, спрямована на виявлення осіб, причетних до організації “замовних” футбольних матчів тривала більше одного року.

Наразі задокументовано протиправну діяльність 5-х злочинних груп та 35 футбольних клубів. Повідомляється, що у вівторок у межах цієї справи Департаментом захисту економіки, Головним слідчим управління Нацполіції та ГПУ проведено 40 обшуків на території 10 областей.

Нагадаємо, що ФК "Черкаський Дніпро" в сезоні 2017-2018 був учасником Чемпіонату України з футболу Першої ліги, однак за підсумками сезону не зумів зберегти проп

– До складу злочинних груп увійшли президенти футбольних клубів, колишні та діючі гравці, арбітри, тренери, комерційні структури та громадяни України, – заявив голова МВС Арсен Аваков.

За його словами, правоохоронці встановили понад 320 осіб, які були задіяні в корупційних схемах та причетні до вчинення злочинів більше ніж у 57 епізодах.

Нагадаємо, що ФК "Черкаський Дніпро" в сезоні 2017-2018 був учасником Чемпіонату України з футболу Першої ліги, однак за підсумками сезону не зумів зберегти прописку і вилетів в Другу лігу. Матч останнього туру дніпрян, на Центральному стадіоні, закінчився зривом матчу з боку місцевих фанатів ультрас-руху.

Loading...