Користувацький вхід

Черкаський депутат-революціонер вирішив "тряхнуть стариной"

Депутат черкаської міської ради, в минулому яскравий революціонер і націоналіст Володимир Мамалига, а нині один з гравців другого ешелону місцевого політичного болота, до Дня Конституції згадав про ідеї буремної молодості.

Черговий вияв патріотизму та непоборності громадського діяча вилився у декількох екзистантських дописах у соцмережах.

Вимагай неможливого – отримаєш необхідне – це основний меседж повідомлень. 

Для депутата сьогоднішнє свято, втім мабуть і для більшості українців, - «праздник со слезами на глазах». Тому він закликає діяти, а не займатися святкуваннями там де немає чого святкувати. І навіть рекомендує основоположну програму дій

- ДНЮ КОНСТИТУЦІЇ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ!
Володимир МАМАЛИГА. Давно знав і був переконаний, що власність – крадіжка, а Конституція – брехня! Принаймні, сьогодні в українському виконанні. Вітати українців з Днем Конституції неетично, цинічно і жорстоко. Адже нам не приходить у голову дарувати голодному «Книгу о вкусной и здоровой пище» або пропонувати бомжу відвідати паруну регату у Дубаї.Сьогоднішня ситуація як у державі в цілому, так і у Черкасах зокрема ще більше упевнило мене у власній правоті.І навіщо цитувати Конституцію, якщо усім на неї начхати. Та й усе цікаве було давно написане у ЦИТАТНИКУ ЕКЗИСТАНТА. Так що читаймо, згадуємо та діймо! – пише Володимир Мамалига.

Вже в іншому дописі наш герой-революціонер розуміє, що такі справжні, революційні зміни може зробити лише «Надлюдина Великої нації».

- Ми також повинні лишити дурне скиглення про демократію, багатопартійність і тому подібне. Це все похідна, а в далекому майбутньому малоймовірна розвага, слабкість нації. Заклики до демократії нині є нічим іншим, як антиукраїнською діяльністю.

Боротьба за Україну повинна продовжуватися за будь-яких умов. Сталь не повинна іржавіти в піхвах. Хай краще вона гартується на крові ворога. Людина, що тримає в руках цю сталь, вище натовпу. Її мало цікавлять звичайні земні радощі (хата, корова, комора). Вона над цим. Їй потрібна Велика Нація. Наднацію може побудувати тільки Надлюдина, екзистенційним модусом якої є арійський дух.

Ми встановимо Новий Стиль Життя, Новий Порядок, побудуємо Велику Україну!- пише Володимир Мамалига. 

Однак на жаль, чи на щастя, ідеї пропаговані в тому числі нашим героєм, не здобули втілення в реальне суспільне життя. І вже ніби «вільною і незалежною» Україною керують ті ж самі комуністи, комсомольці та їх нащадки, які з люттю рвали партквитки в 91-му та пристосовувалися до нових капіталістичних реалій. 

Однозначно важко сказати чому так сталося, можливо й тому, що справжні революціонери їздили воювати в Придністров"я, Абхазію, а не воювали за інтереси українців в самій Україні. 

А нині вони змушені з жалем згадувати ті буремні часи та вишукувати хоч якісь дивіденти з участі в громадському житті. 

Це все яскраво показує доля окремо взятої особистості на прикладі Володимира Мамалиги.

Герою, щоб стати справжнім героєм не вистачає одного – вчасно загинути. 

А пану Володимиру ми бажаємо міцного здоровя, він напевно ще послужить Україні.

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини

Loading...