Користувацький вхід

Черкаський Азот відправив в зону АТО чергову порцію допомоги - ватники та тушонки

Черкаський «АЗОТ» постійно надає допомогу військовим, які нині перебувають в зоні АТО. Ініціативною групою волонтерів «Україна понад усе», до якої входять працівники підприємства, зібрано вже понад 180 тис. гривень.

«Задля поліпшення обороноздатності країни ми тоді централізовано зібрали добровільні внески працівників і перерахували їх на рахунок Міноборони України. Але після цього волонтерський рух не припинився, а навпаки, набрав ще більших обертів. Збір грошей для потреб армії триває й нині. Всі кошти наші волонтери спрямовують для надання допомоги окремим військовим, батальйонам, азотівцям і їхнім дітям, яких мобілізували на Схід. Зокрема купувалися каски, бронежилети, берци, ліки, автозапчастини. Крім того, наше підприємство є одним із найбільших платників військового збору в області. Щомісяця ми відраховуємо в межах 300 – 400 тис. грн.», – зазначає Віталій Скляров, Голова Правління підприємства.

Так, минулого тижня для утеплення бійців батальйонів «Черкаси» та «Айдар», 14-ї, 51-ї та 72-ї бригад, Черкаський «Азот» передав 267 ватних жилетів. Раніше азотівці передали для потреб військових 140 ампул закупленого в Італії кровоспинного препарату «Ugurol», теплий одяг 14-й та 72-й бригаді. На прохання бійців батальйону «Айдар» було закуплено 10 пар берців імпортного виробництва. А от профспілковий комітет підприємства подбав про продовольчі запаси захисників Вітчизни, закупивши на 10 тис. грн. тушонки.

Останні новини

Loading...