Користувацький вхід

Черкаська ТЕЦ переплатила за лічильники 8 млн. грн., - слідство

Черкаська ТЕЦ переплатила за поставку лічильників теплової енергії для багатоквартирних будинків Черкас близько 8 млн. грн.

За даним фактом з грудня 2017 року слідче управління ГУНП в Черкаській області проводилося досудове розслідування

В ході оперативно-слідчих дій встановлено, що під час реалізації інвестпрограми на 2016 рік підприємством проведено тендер на закупівлю комплектів теплових лічильників. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧЕРКАСЬКА ТЕЦ ГРІЛА МІСТЯН РОСІЙСЬКИМ ВУГІЛЛЯМ

Під час тендеру пропозицію ТОВ "Корпорація Черкасиспецбуд" вартістю 21,1 млн. грн. було відхилено та укладено договір з ТОВ "Техномер" вартістю 23,76 млн. грн. При цьому компанія пропозиція якої була відхилена виконувала дані роботи на умовах субпідряду. 

Як встановлено слідством, вартість найдорожчого комплекту теплового лічильника складала 31 тис. грн., коли на ПАТ "Черкаське Хімволокно" вони постачалися за ціною в 55 тис. грн. 

Враховуючи, що кількість поставлених комплектів за 2016-2017 роки становить близько 400, збитки можуть сягати до 8 млн. грн.

В той же час, за даними ЄРДР дане кримінальне провадження закрито на стадії досудового розслідування. Провадження закрили за ч 1. ст. 284 КПК України в квітні цього року. 

Нагадаємо, що Черкаська ТЕЦ забезпечує централізоване опалення та водопостачання у 65% багатоквартирних будинків міста, працює як відокремлений підрозділ ПРАТ «Черкаське Хімволокно». У квітні 2001 року Фонд Держмайна передав в оренду майновий комплекс до 2050 року притваним структурам афілейованим з бізнесменом та екс-народним депутатом Анатолієм Шкрібляком.

 

Останні новини

Loading...