Користувацький вхід

Через "знижки євреям" в Черкасах відкрили провадження

Через задекларовані “знижки євреям” в одному з магазинів ритуальних послуг в Черкасах розслідується кримінальне провадження.

Провадження розслідується за фактом кримінального правопорушення передбаченого ч. 1. ст. 161 ККУ (порушення рівноправності громадян за расовою, національною, релігійною приналежністю).

Так, на вході до магазину ритуальних послуг “Памятники”, по бульвару Шевченка 110, були розміщені написи “евреям скидки”, “Вальцману 90%”.

Через Соснівський суд, було задоволено клопотання слідчого про призначення судово-лінгвістичної експертизи зазначених написів. Експертиза має дати відповідь на наступні питання:

- Чи являються надані на дослідження матеріали такими, що свідчать про порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності та релігійних переконань ?

- Чи є вказані матеріали предметом злочину, що пропагують приниження національної честі та гідності або почуттів громадян у зв`язку з їх расовою, національною належністю та релігійними переконаннями ?

Магазин ритуальних послуг знаходиться по сусідству з відомим в місті розважальним закладом в мікрорайоні “Казбет”. Власником земельної ділянки на якій розташований магазин є черкащанин Юрій Афонін.
 

Loading...