Користувацький вхід

Через загострення після "таємного виконкому" мер скликає позачергову сесію

Минулої п’ятниці виконавчий комітет Черкаської міської ради в таємному режимі ухвалив рішення про затвердження детального плану забудови набережної від вантажного порту до вул. Сержанта Жужоми. 

При цьому була відключена пряма відотрансляція із засідання виконавчого комітету, спірне питання не було включено до порядку денного, проект рішення не був оприлюднений на сайті міської ради. Відзначимо, що навіть після прийняття рішення на сьогоднішній ранок на офіційному сайті не оприлюднено прийняте рішення та ухвалений детальний план забудови.

Після такого рішення секретар міської ради Олександр Радуцький заявив, що буде готувати проект рішення про відставку виконавчого комітету.

«Засідання виконкому виявилося далеко не публічним, камери у приміщенні були вимкнені. Сам же проект рішення про забудову набережної було внесено “із голосу”, адже в порядку денному його не було.

Вважаю, що люди, які голосували в такий спосіб за забудову набережної, не можуть бути членами виконкому. Тому я буду ініціювати відставку нинішнього складу виконавчого комітету Черкаської міськради», - повідомив Радуцький.

Після тривалого мовчання, вчора міський голова Анатолій Бондаренко заявив, що ініціює проведення позачергової сесії для обговорення питання рішення по якому вже прийнято, щоб уникнути спекуляцій. Сесію попередньо заплановано на п’ятницю 4 серпня.

«Зважаючи на ті спекуляції, що розгорнулися навколо останнього рішення виконкому щодо розбудови мікрорайону Митниця, вважаю за доцільним призначити на наступну п'ятницю позачергову сесію. Головне питання порядку денного - обговорення з депутатами та громадськістю міста подальших перспектив розбудови Митниці. Зокрема відкриття нового дитячого садочку, побудови концертної баскетбольної арени, нових велодоріжок тощо. І хоча після детального вивчення рішення виконкому порушень закону в ньому не виявлено і про жодну забудову набережної в ньому навіть не йдеться, готові спільно з депутатами ще раз обговорити це питання. А щоб розставити усі крапки над "і" запрошую на сесію представників громади міста, яким ми надамо детальний звіт про власників усіх земельних ділянок на Митниці, плани міської влади та інвесторів, зацікавлених насамперед у розбудові та розвитку одного з найкращих мікрорайонів нашого міста», - йдеться у повідомленні міського голови.

Нагадаємо, що в місті триває протистояння між групами впливу які представляє міський голова та секретар міської ради. Воно виливається в тому числі і у вигляді тиску на бізнес-проекти та інтереси один одного. Так ще зовсім недавно в рамках протистояння секретаря було позбавлено кураторства КП «Дирекції парків» та навіть знову витало в повітрі питання його відставки. В свою чергу секретар з партнерами організували «боротьбу за набережну» проти забудови, хоча як показують голосування свого часу особисто приймали рішення які так чи інакше сприяли майбутній забудові.

Хоча б проміжна розв'язка у даному тривалому протистоянні має настати вже на цьому тижні. Голосування за відставку виконавчого комітету (якщо таке питання все ж розглядатиметься) покаже хто має більшість серед депутатського корпусу – мер чи секретар.

 

Loading...