Користувацький вхід

Через сутички з "дружинниками" в Черкасах постраждало 22 поліцейських

9 березня, під час охорони громадського порядку на площі Б. Хмельницького, де відбувалися заходи за участю Президента України, представники Національного корпусу намагалися прорватися на сцену.

На зауваження правоохоронців про неприпустимість таких дій – близько 30 активістів не реагували. В подальшому вони почали провокувати на бійку пересічних громадян, застосували до співробітників поліції газ дратівливої дії, фізичну силу, підпалили фаєри і, зрештою, спробували заблокувати кортеж першої особи держави. Виходячи з необхідності належної організації безпекових заходів, поліцейським вдалося відтіснити активістів та забезпечити необхідні міри безпеки щодо Президента України, інформує прес-служба ГУНП в Черкаській області. 

Внаслідок сутички між представниками Національного корпусу та поліцейськими, які несли службу із забезпечення громадського порядку, постраждали 22 працівинка поліції, які отримали травми внаслідок сутички, 19 з них госпіталізовано. 

Під час сутички постраждав також начальник Головного управління поліції у Черкаській області генерал поліції Валерій Лютий.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу: за ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) КК України.

Loading...