Користувацький вхід

Через Ч. Слободу намагалися збити з виборів голову Баришівської ОТГ

Через махінації з виборчою документацією в Червонослобідській ОТГ намагалися збити з виборів голову Баришівської ОТГ.

Під час виборчого процесу з виборів ОТГ, які пройшли 23 грудня, через ТВК на Черкащині намагалися отримати підстави для зняття з виборчих перегонів голову Баришівської селищної ради (Київська область) Олександра Вареніченка. 

Олександр Вареніченко балотувався на голову Баришівської ОТГ і врешті-решт переміг. Однак під час виборчого процесу існувала загроза зняття його з реєстрації як кандидата. Всьому причиною було те, що він нібито подав документи ще й на балотування в депутати Червонослобідської ОТГ на Черкащині, що недопускається виборчим законодавством. 

За фактом підробки виборчої документації 4 грудня відкрито кримінальне провадження яке розслідують слідчі ГУНП в Черкаській області. 

В ході допиту Олександра Вареніченка було встановлено, що підроблено низку офіційних документів, зокрема: заява про згоду на реєстрацію його в якості кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі №2, автобіографія кандидата в депутати, заява про відсутність заборгованості по аліментах, підписи Вареніченка у вказаних документах задля їх реєстрації у Червонослобідській виборчій комісії Черкаського району.

Соснівський районний суд Черкас задовольнив клопотання слідчого про надання доступу до даного переліку виборчої документації.
 

Останні новини

Loading...