Користувацький вхід

Бюджетна сесія не відбулася через бандитів

Скликана на сьогодні позачергова бюджетна сесія Черкаської міської ради не відбулася через відсутність кворуму. 

Засідання проігнорували представники антимерської більшості у складі фракцій БПП, ПВД, Громадянська позиція, ВО Свобода, окремих позафракційних депутатів.

На ініціативу міського голови відгукнулися депутати фракції ВО Батьківщина, ВО Черкащани та декілька інших позафракційних депутатів.

Представник фракції ВО «Черкащани» Павло Карась вбачає причини зриву сесії у діяльності колишніх бандитів з 90-х, які намагаються остаточно перемогти місто та підпорядкувати собі фінансові потоки.

- Те що сьогодні відбулося – це наслідки того, що відбулося ще два роки тому, коли було обрано виконавчий комітет. Цей виконавчий комітет був обраний з бандитів, які вийшли з 90-х. І я це теж тоді чітко озвучив. І на сьогодні більшість депутатів які сьогодні проігнорували зібрання не розпоряджаються власними голосами і власною волею. Ці угрупування прикриваються вивісками БПП та ПВД. Їм цікава перемога над містом – остаточна і повна, - заявив Павло Карась.

Нагадаємо, що з кінця минулого року бюджет міста на 2018 рік не був затверджений ані виконкомом, який не міг зібратися для прийняття рішення, ані сесією міської ради.
 

Останні новини

Loading...