Користувацький вхід

Булатецькому протистоятиме креатура Анатолія Бондаренка депутат Кузьомінський?

До ЦВК подав депутат Черкаської міської ради від фракції "Батьківщина" Валентин Іванович Кузьомінський. Він бажає балатуватися по 194 виборчому округові  на перевиборах 15 грудня 2013 року. Нагадаю, що по цьому ж округові кандидатом від партії "Батьківщина" офіційно висунуто Миколу Івановича Булатецького, про підтримку якого заявили партії "Свобода" та "УДАР".

На фоні висунення цілого ряду депутатів Черкаської міської ради, серед яких Олександр Радуцький, Олексій Арсенюк, Володимир Мамалига, ніяких питань би не виникло, якби не одне - належність до фракції "Батьківщина". Схоже, що чутки про те, що голова Черкаської обласної організації "Батьківщини" Анатолій Бондаренко проводить переговори із депутатами ЧМР, мають підгрунтя. Адже Валентин Кузьомінський, наряду із Діскантом, Слуцькою, Добровольським та Шабановим - це перш за все креатура Анатолія Васильовича, який вочевидь вирішив уберегти себе від післявиборчих неприємностей шляхом максимально можливого протистояння  амбіціям Миколи Булатецького.

І ситуація більш ніж прогнозована в плані відмовок Анатолія Васильовича від своєї причетності до цієї ситуації. Перш за все, це слова про те, що фракцію "Батьківщини" в Черкаській міській раді очолює син Миколи Булатецького Максим. В разі запитань про виключення з партії чи партійних стягнень до Кузьомінського, Анатолій Васильович розповість про те, що пан Кузьомінський не є членом партії "Батьківщина", а представляє Українську селянську демократичну партію, а тому Бондаренку непідзвітний. Та й взагалі, нехай розбираються у себе в міській організації самі.

Загалом з підбором кандидатури "опозиційного" опонента Анатолій Васильович підгадав якнайкраще: фактичної прив"язки, окрім опосередкованих фактів, жодної, а відповіді від Миколи Булатецького до 15 грудня не буде, оскільки це буде постіріл по самому собі. Ну а там як крива вивезе.

Фото з особистої сторнки Валентина Кузомінського в соціальній мережі "Однокласники"

Останні новини

Loading...