Користувацький вхід

Біля Черкас селяни перекривали дорогу через незадовільний її стан

У четвер, 16 серпня, жителі сіл Геронимівка та Руська Поляна зібралися біля Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, аби висловити своє обурення незадовільним станом дороги Н16, яка проходить від Черкас до с. Геронимівка у напрямку смт. Оршанець.

Акція на трасі Р-10 проводиться зв’язку з неможливістю подальшого користування цією дорогою. Жителі сіл Геронимівка та Руська Поляна хочуть привернути увагу керівництва області і міста до критичної ситуації, пише Вичерпно.

До мітингувальників приїхав голова Черкаської РДА Анатолій Яріш, який розповів, що ця дорога перебуває у підпорядкуванні Служби автомобільних доріг і її ремонт коштуватиме близько 34 млн грн. Однак на питання, чи почнеться ремонт цього року, він відповіді дати не зміг, зазначивши, що це не в його компетенції.

Керівник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко у розмові з мітингувальниками зазначив, що кошти на цю дорогу знайшли ще у липні, наразі триває процедура закупівлі, а ремонт почнеться 15 вересня. За його словами, це буде поточний ремонт, бо на капітальний коштів немає.

Останні новини

Loading...