Користувацький вхід

Археологічний музей в Черкасах працюватиме у вихідні

18 травня - Міжнародний день музеїв. У цей день більшість закладів працюють безкоштовно і охоче показують свої виставкові зали. І черкаський музей Середньої Наддніпрянщини, який створив відомий археолог Михайло Сиволап, радо відчиняє свої двері для відвідувачів.

Нагадаємо, музейна кімната розташована на 1-му поверсі кінотеарту "Україна", де вдалося розмістити більше 1300 експонатів. Її відкрили 27 квітня.

За цей час експозицію оглянули 100 відвідувачів. Постійно діюча виставка працює у будні з 16 до 18 години. Наразі робочий графік змінено: екскурсії триватимуть ще й у вихідні з 14-ї до 16-ї години. Їх проводить особисто Михайло Сиволап.

- Ми працюватимемо над тим, аби влітку музейну кімнату відвідали якомога більше школярів, які відпочиватимуть у пришкільних таборах, - говорить начальник управління культури депатаменту освіти та гуманітарної політики Валентина Шепецька. - Наразі музей працює в такому режимі, бо не введена ще одна ставка музейного працівника - ексурсовода. Запрошуємо черкасців оглянути експозицію, вона справді унікальна.

Нагадаємо, виставка містить експонати всіх епох минулого нашого краю від знарядь неандертальців (понад 100 тис. років тому) до артефактів ХІХ – початку ХХ ст., серед них цілий ряд унікальних і рідкісних для решти музеїв Черкащини і навіть України.

Археологічні експонати розміщені у 8-ми тематико-хронологічних вітринах, доповнені численними ілюстраціями та археологічними картами різних епох.

Про це повідомили в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради.

Останні новини

Loading...