Користувацький вхід

Анатолій Бондаренко оцінив Одарича та спрогнозував побудову чергового ТРЦ у сквері за облрадою

На одній з останніх прес-конференцій лідер обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолій Бондаренко різко розкритикував діяльність міського голови Сергія Одарича.

- Що стосується діяльності наших великих мерів та команди мерів. Які поприї

жали то з Цюрюпинська, то з Києва, то ще звідкись. Тільки теж не черкащани. То ви знаєте така тенденція сьогодні вже зашкалює. Негативна діяльність Одарича зашкалює. Поки опозиція займається Тулубом, Одарич собі займається організацією фінансової піраміди і скоро в черкащан не залишиться нічого. Ні готелю "Черкаси", ні теплокомуненерго, ні водоканалу - нічого не залишиться. Ні землі, яку він сьогодні, щоб його не критикували, віддав на потай фракції регіонів у міській раді і вони спокійно собі керують та ділять землю. 

Я думаю ми будемо звертати увагу громадськості на це і дамо гідну оцінку цього великого діяча, який служить козачком сьогодні у Сергія Тулуба, - повідомив Анатолій Бондаренко.

Також Анатолій Васильович спрогнозував долю парковки у сквері за облрадою.

- Я думаю це гарно реконструювати Хрещатик, але сьогодні вони розповідають що залучать інвестиції, але чомусь виділяють кошти з бюджету. Я вважаю такі шалені кошти близько ста мільйонів гривень можна витратити на інші проблеми. Сама парковка, як вони кажуть, буде коштувати 20 млн. грн. Та не парковка там буде, добрі люди. А там вони планують замість парковки побудувати підземний торговий центр, а про парковку - це все казки, - розповідає Анатолій Бондаренко. 

Loading...